Porozmawiajmy - czy współpraca interdyscyplinarna jest kluczem do kreatywnych rozwiązań?
5

maja

Porozmawiajmy - czy współpraca interdyscyplinarna jest kluczem do kreatywnych rozwiązań?

Wiemy, że praca zespołowa to produktywny sposób na realizację zadań. Zbierając ludzi razem, możemy mieć więcej pomysłów - dwie głowy, trzy głowy, a nawet cztery głowy to lepiej niż jedna! Siedzenie przy biurkach i obmyślanie nowych pomysłów to pewny sposób na wymyślenie czegoś nowego i ekscytującego.

Ale czy słyszałeś o "współpracy interdyscyplinarnej"?

Wielkie słowo, ale równie wielkie rezultaty. Obejrzyj ten film, aby wyjaśnić to nieco bardziej szczegółowo.

Jak widać, możliwość wspólnego tworzenia pomysłów w celu rozwiązywania problemów oznacza dla firmy dużą produktywność. Można temu zaradzić, kupując meble biurowe, które zapewniają poczucie komfortu i ułatwiają współpracę.

W filmie omówiono cztery etapy tego rodzaju współpracy - badanie, ocenę, wdrażanie i wiedzę. Pierwszy etap polega na tym, aby pozwolić umysłowi błądzić i wpadać na pozornie szalone i zabawne pomysły, ale drugi etap polega na ograniczeniu tych pomysłów do opcji możliwych do zrealizowania. Następnie wprowadza się je w czyn i dowiaduje się, co działa, a co nie.

Firmy, które korzystają ze współpracy we wszystkich jej formach, odnoszą znacznie lepsze rezultaty, a zakup wysokiej jakości biurek umożliwi pracownikom stworzenie warunków, w których ich umysły będą mogły błądzić, mając nadzieję na kreatywne rozwiązania złożonych problemów.